Домой / Life / Апофеоз фантасмагорії: у російських артистів стався напад істерики через заборону в’їзду в Україну

Апофеоз фантасмагорії: у російських артистів стався напад істерики через заборону в’їзду в Україну

Апофеоз фантасмагорії: у російських артистів стався напад істерики через заборону в’їзду в Україну

Російський актор Олександр Баширов здивувався забороні Міністерства культури України, яке внесло його в список людей, що загрожують національній безпеці

Так, під час спілкування з російськими журналістами, він назвав ситуацію «божевіллям».

«Раз вирішили … Апофеоз фантасмагорії. Чого тут коментувати – безумство. Я не можу на це реагувати без сатири, гумору. Вражений нескінченністю деградації», – зазначив він.

У той же час російська співачка Вікторія Циганова уточнила, що вважає заборону «непоганою компанією».

«Непогана компанія…Мене засмучує ситуація, яка відбувається на Україні, а то, що мене не пускають – я і не збиралася. Це дуже небезпечно», – підкреслила вона.

Нагадаємо, народний артист України Станіслав Бокала впевнений, що заборона деяким російським акторам зніматися в Україні ніяк не збільшив шанси для українських артистів. За його словами, російські артисти і далі продовжують зніматися в Україні. “У 2014-му був такий період, короткочасний, коли російські актори майже не знімалися у нас. Тому що почалася війна”, – зазначив він.

Як писала Politeka, в СБУ зазначили, що з 2014 по 2017 рік на територію країни не допустили 303 іноземців. В основному під заборону потрапили громадяни Росії. У спецслужбі уточнили, в «чорний список» потрапили особи, які не причетні до терористичної діяльності.