Домой / Life / Біля кордону України зріє розкол: що відбувається

Біля кордону України зріє розкол: що відбувається

Біля кордону України зріє розкол: що відбувається

Кількість молдавських міст і сіл, які підписали символічну декларацію про об’єднання з Румунією, досягло 53

Як стало відомо, в суботу, 24 лютого, декларацію підписали ще три населених пункти.

В селі Пеулешть Каларашського району символічний документ про об’єднання з Румунією підписали мер, член Ліберальної партії Іон Пруніч, секретар місцевої ради та шість з місцевих радників.

В селі Сінешть Унгенського району за об’єднання підписалися мер, член Ліберальної партії Юрія Церуш, секретар місцевої ради, кілька радників і настоятель церкви “Різдва Пресвятої Богородиці”.

В селі Тенерешть Каушанського район декларацію підписав мер, член Демократичної партії Костянтин Берлінського, секретар місцевої ради і сім радників.

Слід зазначити, що в Молдові кампанію прийняття символічних декларацій щодо об’єднання з Румунією організувала уніоністська громадянська платформа Acţiunea 2012. Ініціатори проекту планують, що в рік 100-річчя об’єднання Румунії аналогічне рішення приймуть в 100 населених пунктах Молдови.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, стало відомо, в якій європейській країні громадяни отримують найвищу мінімалку. Як з’ясувалося, цікавою особливістю є те, що не всі країни ЄС виплачують мінімалку. З 28 країн-членів співдружності, шість не мають подібної практики.

За матеріалами Newsmaker