Домой / Life / «Буде жахлива різанина» — експерт попередив про можливу провокацію РФ через миротворців

«Буде жахлива різанина» — експерт попередив про можливу провокацію РФ через миротворців

"Буде жахлива різанина" - експерт попередив про можливу провокацію РФ через миротворців

У Кремлі прямо заявили про те, що в разі повернення України на окуповані території Донбасу процес введення миротворців буде дискредитовано.

Сучасна історія свідчить про те, що прихід миротворців у зону конфлікту викликає останній різкий спалах зіткнення протиборчих сторін.

Про це заявив директор соціологічної служби “Український барометр”, політолог та соціолог Віктор Небоженко, передає ” Главред “.

Він підкреслив, що існує велика небезпека того, що введення миротворців на Донбас буде дискредитовано жахливою провокацією з боку Росії.

“Зразок того, як Сербія влаштувала різанину в Сребрениці, знищивши 6 тис. мусульман.

Виступаючи на Валдаї в жовтні 2017 року, президент Росії Володимир Путін прямо сказав, що спроба видавити сепаратистів і російські війська з Донбасу призведе до жахливої різанини.

Тобто Кремль прямо заявив нам про те, що в разі появи миротворців і повернення України на окуповані території Донбасу цей процес буде дискредитовано великою різаниною місцевих сепаратистів, “ихтамнетов”, “ввічливих людей” і всякого роду приватних військових компаній (ПВК)”, – пояснив експерт.

Небоженко додав, що можливою провокацією Росія буде намагатися показати світу, що ні Україна, ні миротворці не врятували сепаратистів.