Домой / Life / Геращенко — «Якщо референдум разом з Президентом скажуть, так, нехай в Україні буде вільний доступ до короткоствольної зброї, я натисну кнопку «за».

Геращенко — «Якщо референдум разом з Президентом скажуть, так, нехай в Україні буде вільний доступ до короткоствольної зброї, я натисну кнопку «за».

Геращенко - "Якщо референдум разом з Президентом скажуть, так, нехай в Україні буде вільний доступ до короткоствольної зброї, я натисну кнопку "за".

Про таке в ефірі “5 каналу” в програмі “Час. Підсумк дня” заявив секретар Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат від “Народного фронту” Антон Геращенко.

“У нас поки що не захищені ні судді, ні правоохоронці, ні громадяни. Це наслідок того, що в нас з одного боку йде війна, з іншого – в нас іде революція… Україна живе в епоху змін. Вона дає виклики, або Україна піде нормальним європейським шляхом, або ми підемо шляхом хаосу. Так от хаосу ми не будемо допускати”, – сказав Геращенко.

Він також наголосив: “Є питання, що деякі люди кажуть, давайте всім будемо роздавати короткоствольну зброю. Щодо цього моя позиція така: на сьогодні кожен громадянин може мати мисливську зброю. Гладкоствольну або нарізну, якщо тобі 21 або 25 років. І ти можеш захистити свою домівку. Що стосується короткоствольної зброї, пістолет, який можна сховати в кишені і прийти на будь-яку акцію, і потім коли раптом тобі щось стукнуло в голову – почати стріляти у поліцейських чи тих, хто не поділяє твоєї точки зору, то я думаю, що потрібно робити консультативний референдум. Якщо консультативний референдум разом з Президентом скажуть, так, нехай в Україні буде вільний доступ до короткоствольної зброї, я натисну кнопку “за”. Але не всі громадяни поділяють таку думку… Є питання, як діти поводитимуться зі зброєю батьків. У США – жахлива статистика. Більш як тисяча випадків каліцтва дітей, бо зброя – в кожному домі”.