Домой / Life / Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

Житель Києва впізнав на Януковичі свій піджак

У піджаку, який був на Вікторі Януковичі під час прес-конференції 2 березня в Москві, житель Києва Степан Морозюк впізнав свій піджак. За словами киянина, цей піджак був вкрадений у нього 1972 року невідомим високим хлопцем, повідомляє газета «Легітимність».

«Це сталося влітку 1972 року, коли я був у відрядженні в Єнакієвому, – згадує деталі події Степан. – До мене ззаду підбіг високий молодий чоловік і спробував зірвати з моєї голови хутряну шапку, але на мені не було шапки – літо все ж таки. Він просто кілька разів помахав руками над моєю головою, а коли зрозумів, що шапки немає, то дуже засмутився.»

За словами Степана, він намагався втекти від парубка, але це було не легко.

«Я побіг, але він швидко наздогнав мене і закричав прямо у вухо: «Астановітєсь!», – продовжує згадувати Степан. – Я зупинився і помітив, що у молодика були сильно накачані ікри. Відразу було видно, що це спортсмен, який часто бігає по пеньках. Він забрав у мене піджак і запитав, чи немає у мене туфлів зі страусиної шкіри. Я сказав «ні» і про всяк випадок віддав свою ручку, але він її зламав і втік».

На жаль, тоді Степан не запам’ятав обличчя злодія, оскільки на ньому була маска вовка з «Ну, постривай!».

Джерело