Домой / Life / Мінус 15 буде за щастя, але і це ще не все: стало відомо про новий удар

Мінус 15 буде за щастя, але і це ще не все: стало відомо про новий удар

Мінус 15 буде за щастя, але і це ще не все: стало відомо про новий удар

В Україну переміщується холодна повітряна маса арктичного походження

24 лютого в Україні мало того, що морозяка: вночі -7-15, вдень -4-10 градусів, так ще й сніг. Плюс поривчастий вітер, який ганятиме сніг. Це справжній погодний удар.

25 лютого сніг послабне та припиниться. Проте мороз залишиться. А з початку наступного тижня мороз в Україні посилиться ще на кілька градусів. І вже вночі -20 градусів не буде дивиною.

Тобто синоптична тенденція наступного тижня – сильний мороз. У нічні години не лише -20, а й нижче -20 градусів. -15 градусів згадуватимемо з теплотою.

Понеділок обіцяє бути без опадів.

У вівторок-середу в Україні знову пройдуть снігопади.

На початку весни, 1-2 березня, мороз ще лютуватиме.

І лише з 3 березня трохи змилосердиться і почне слабшати. Збивати градуси. Проте це прогноз – орієнтовний, і все ще може бути.

У Києві кінець лютого та початок березня очікуються холодними. У столиці температура повітря поступово опускатиметься вночі від -10-14 до -16-20 градусів. А в денні години від -4-7 до -8-12 градусів. Сніг у Києві ймовірний у суботу та 27-28 лютого.

Нагадаємо, як передавала Politeka, 26-27 лютого температура повітря у Волинській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях місцями впаде до 25° морозу.