Домой / Life / Плаче нині Полтава, плаче вся Україна. а синочок до мами їде вже в домовині. Владиславчик… 20 років. вчора він загинув..

Плаче нині Полтава, плаче вся Україна. а синочок до мами їде вже в домовині. Владиславчик… 20 років. вчора він загинув..

Плаче нині Полтава, плаче вся Україна. а синочок до мами їде вже в домовині. Владиславчик… 20 років. вчора він загинув..

7 березня 2018 року в зоні АТО загинув уродженець Полтави Владислав Козченко. Хлопцю було лише 20 років. Про це повідомляє прес-служба Полтавського ОВК:

Збройні Сили України продовжують виконувати завдання по захисту східних рубежів нашої країни, вкрайважких умовах стримуючи та відбиваючи напади російсько -диверсійних військ іноді сплачуючи за це надзвичайно високу ціну.

6 березня 2018 року в районі промислової зони м. АВДІЇВКА отримав, осколкове проникаюче поранення в шию не сумісне з життям уродженець м. Полтава солдат Козченко Владислав Ігорович 1997 р.н., стрілець-снайпер 1 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти однієї з військових частин.

У військовослужбовця залишалася мати та брат.

Керівний склад Полтавського обласного військового комісаріату висловлює співчуття рідним і близьким військовослужбовця.

Героїчна загибель військовослужбовця під час захисту виконання обов’язків по захисту територіальної цілісності не залишиться для ворога безкарною, пам’ять про його подвиг житиме вічно.