Домой / Life / Щелепа болить так, що важко їсти і говорити! Якщо ти не хочеш бути лохом і платити, бо просто захотілось комусь, а ще при цьому хочеш захистити свої права — серед білого дня і в присутності поліції на тебе нападуть тітушки. Привіт, 2013-14

Щелепа болить так, що важко їсти і говорити! Якщо ти не хочеш бути лохом і платити, бо просто захотілось комусь, а ще при цьому хочеш захистити свої права — серед білого дня і в присутності поліції на тебе нападуть тітушки. Привіт, 2013-14

Щелепа болить так, що важко їсти і говорити! Якщо ти не хочеш бути лохом і платити, бо просто захотілось комусь, а ще при цьому хочеш захистити свої права — серед білого дня і в присутності поліції на тебе нападуть тітушки. Привіт, 2013-14

Сьогодні був незвичайний день. Ми разом з Вадим Оксюта їхали в Одесі по дорозі. Повернули на вул. Генуезьку, і звідти на вул. Каманіна. На виїзді нас зустрів шлагбаум та «касир» в спортивному костюмі «адідас», і став вимагати 20 грн за проїзд. За проїзд по вулиці, по дорозі загального користування. Ці побори на вказаній ділянці є незаконними, вже не раз ця тема підіймалась. Належить будка і шлагбаум фірмі «Аркадія сіті», кінцевим беніфіціаром котрої є Галантернік, тіньовий хазяїн мера Труханова.

Ми викликали поліцію. Поки вона їхала, прийшло 7-8 тітушок в чорній тактиці, і стали від нас також вимагати заплатити. Тобто віддати гроші, бо їм просто так хочеться. Ми відмовились знову і продовжили чекати поліцію.

Тут слід зазначити, що по самим мінімальним підрахункам цей нелегальний шлагбаум приносить від 1,5 до 3 млн грн за туристичний сезон.

Через 45 хв приїхали патрульні і сказали, що треба чекати на слідчо-оперативну групу. Поки ми знов чекали, серед присутніх тітушок активісти опізнали тих, що їздили в столицю захищати в суді Труханова та побили Віталія Устименко.

Трохи пізніше ми побачили ще одну групу тітушок, що рухались в нашу сторону. Одягнені були так само, як і ті, що прийшли раніше, тільки ще в бронежилетах.

Коли вони до нас наблизились, я спитав у них, хто вони є. Вони відповіли «люді». Тоді я ще спитав чому у них закриті обличчя, і в цей момент отримав сильний удар в ліву частину обличчя. Потім ще в спину. І сльозогінний газьв очі. Хтось з тітушок впустив дерев‘яну биту і балон. Вони залили ним ще декілька активістів та повалили на землю копа. Потім почали тікати, але їх заблокувала поліція в мікроавтобусі та в позашляховику тойоті секвоя і доставила згодом у відділок. При затриманні вони вільно ходили за кавою, поводились зухвало і посміхались, казали що їм нічого не буде.

Серед їх керівників було помічено чоловіка на прізвище Конько, раніше він захищав незаконне будівництво в 20 м від моря на пляжі Лагуна. Будівництво вів *барабанна дріб, якженеочікувано* той самий Галантернік.

В поліції тітушки сказали, що вони з охоронної фірми ЗЕВС. Належить вона Кауфману, котрий у свою чергу любить уникати оподаткування через виведення капіталу в росію. Є основним партнером Олександра Грановського і був разом із ним замішаний у схемі незаконної приватизації аеропорта Одеси, де свою вигоду отримав (вгадайте хто) Геннадій Труханов.

У підсумку маємо наступне: якщо ти не хочеш бути лохом і платити, бо це просто захотілось комусь, а ще при цьому хочеш захистити свої права — серед білого дня і в присутності поліції на тебе нападуть тітушки. Привіт, 2013-14.

Щелепа болить так, що важко їсти і говорити.

Що робити? Особисто у мене виникає непереборне бажання наступного разу при наближенні на ближче 10 м таких тітуханів діяти на випередження.

Бо держава тебе не захистить. Тому що держава сама цих тітуханів винаймає і захищає.

Право на зброю — фіг там. Надання охорони після нападу на мене — відмова.

Довіри до поліції, судів, прокурорів — нуль цілих та нуль десятих.

Бандитські синдикати настільки ошаліли від безкарності, що вони починають наводити «свої порядки». Інакше кажучи, якщо тебе не ламає репресивна машина, не можуть посадити по зфабрикованим справам — тебе будуть намагатись знищити фізично.

Чим це закінчиться? Глобальним хаосом і трешом всередині країни. І схоже, ці вир0дки йдуть до такого сценарію цілком свідомо та навмисно.

А поки я просто нагадаю, що завтра о 15:30 в Києві на вул. Солом‘янській 2А відбудеться апеляція по запобіжному заходу щодо громадянина росії Геннадія Труханова. На минулих засіданнях теж була агресивна гопота. І буде, скоріш за все, і завтра.

P. S. Додаю трохи фоток тітушні. Пізніше зроблю окремий пост з їх обличчями для допомоги в ідентифікації.

Апдейт: балон і биту, котрою наносили удари, поліція забула на місці події. Дійсно, кому потрібні ці речові докази?

Джерело