Домой / Life / Уляна Супрун: рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири. Наступного дня я звернулася до детективів НАБУ…

Уляна Супрун: рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири. Наступного дня я звернулася до детективів НАБУ…

Уляна Супрун: рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири. Наступного дня я звернулася до детективів НАБУ…

Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання.

Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після – я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все.

До подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири.

Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи.

Хочу відразу наголосити: яким би дороговартісним не було медичне обладнання, Міністерство охорони здоров’я завжди готове допомогти громаді його отримати, якщо в ньому дійсно є потреба.

В країні діють чисельні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків.

Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно.

Такі спроби отруюють намагання Уряду відновити довіру суспільства до державної служби. Це також не дозволяє українцям вибратися з темного минулого і розвиватися.

Прошу українців підтримати детективів НАБУ та прокурорів CАП, які попри будь-які настрої у суспільстві дуже багато працюють для того, щоб боротися з корупцією у вищих ешелонах влади.

Будемо уважно спостерігати за ходом слідства.

Джерело