Домой / Life / ЗА КОРДОНОМ Я НЕ БАЧИВ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БУЛИ Б ЖЕБРАКАМИ, – КОШУЛИНСЬКИЙ

ЗА КОРДОНОМ Я НЕ БАЧИВ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БУЛИ Б ЖЕБРАКАМИ, – КОШУЛИНСЬКИЙ

ЗА КОРДОНОМ Я НЕ БАЧИВ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БУЛИ Б ЖЕБРАКАМИ, – КОШУЛИНСЬКИЙ

Про в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Руслан Кошулинський.

«Колись я був заробітчанином, тому знаю смак цього хлібу. Свого часу об’їздив дуже багато країн. І, щиро кажучи, я ніде не бачив українських заробітчан, які були б жебраками. У рівних умовах вони завжди себе реалізовують, є хорошими фахівцями середнього рівня», – говорить гість програми.

Нардеп наголосив на тому, що влада не вміє шанувати підприємницький талант українців.

«Сьогодні пів країни «сидить» на субсидіях. У товариша працює молода дівчина. Вона трудиться на двох роботах, того за одну із них попросила офіційно не платити. Адже їй субсидія не виходить! Людям вклали в голови пільги, аби вони не вміли заробляти гроші, а чекали, що їм хтось щось дав. Це велика проблема», – пояснює Кошулинський.

Народний обранець підкреслив: людей можна повернути в Україну, якщо на законодавчому рівні дозволити їм реалізувати підприємницький талант.

«Сьогодні простіше відкрити і вести бізнес закордоном, ніж в Україні. Тому кошти, які люди зароблять в інших країнах треба рахувати, як інвестиції у власне підприємство. Також певний період, від трьох до п’яти років, не обкладати бізнесменів податками. За таким принципом живе Туреччина, розвиваючи туристичний бізнес», – сказав народний депутат.

Заробітчан потрібно залучати до розвитку України, адже вони, як мінімум, вивчили нову культуру, зазначив Кошулинський.

«Треба не тягнути закордон своїх рідних та близьких, а відкривати свій бізнес в нас. У такий спосіб приносити гроші місцевим громадам, адже 60% їхнього бюджету формується від податку доходу фізичних осіб. Влада мусить думати у який спосіб повертати заробітчан», – додав політик.